Hairxr Saç Bakım Ürünlerinin İçeriği

Saçlarımız bazen genetik olarak bazen de yaşlanmanın etkisiyle seyrekleşir ve dökülmeler yaşar. Özellikle sakalı seyrek çıkan ve istediği görüntüyü elde edemeyen erkekler için hairxr saç ve sakal serumlari istediği sonucu verecektir. Yaklaşık 30 günün sonunda saç ve sakallarda belirli gürleşmeler görülmeye başlayacaktır. Ürün detaylarıni incelemek için tıklayınız.

Hairxr şampuan ve serumu içeriğinden biraz bahsedecek olursak; şampuan ve saç serumu içerisinde doğal bitkiler barındırmaktadır. Bu doğal bitkiler sayesinde zaten bu etkiyi o şekilde elde edebilmekteyiz. İçerisinde; Defne yaprağı, Papatya, Kuskus otu, Reyhan çiçeği yaprağı, Nar çiçeği yaprağı, Üzüm çekirdeği, Isırgan otu, Zeytin yaprağı gibi pek çok doğal bitki ürünü barındırmaktadır. Türkiye’de üretilmiş olan Hairxr markasını serin ve güneş görmeyen bir yerde muhafaza etmek gerekir. Tüm Türkiye üzerinden her bölgeye kargo imkanı sağlayan Hair serum ve saç markası Mng, Ptt ve  Aras Kargo gibi kargo şirketleri ile çalışma sağlamaktadır.

Hairxr saç ve saç serumu ya da şampuanlarında www.hairxr.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Serumlar 30 milim şeklinde ve şampuanlarda 150 milim şeklinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir