İnternet Bağlantısı Olan Her Yerden Okey Oynayabilirsiniz

okey oynamak

Hem bilgisayardan hem de mobil üzerinden Okey plus oynamak, ücret ödemeden oyun oynayabileceğiniz bir sitedir. Ülkemizin farklı şehrinden okey oynamayı seven insanları buluşturan bir sitedir. Günün herhangi bir saatinde ve internet bağlantısının olduğu her yerden kolayca okey oynayabilirsiniz.

Okey oyununu hiç bilmeseniz bile, sitemizdeki oyunu tanıtıcı videoları izleyerek oyunun kurallarını öğrenebilirsiniz. Üstelik oyunu oynamanız için, oyunu iyi bilmenize de gerek yoktur, deneyimleyerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Yoğun iş hayatı, günlük rutinler derken dostların birbirleri ile buluşması zor olmaktadır. Ayrıca birbirlerini hiç tanımayan, ortak noktaları okey oyunu olan bu kişiler, okey oynarken birbirleriyle sohbet ederler; farklı ortak noktalarını bulabilir ve arkadaşlıklarını ilerletebilirler.

Okey Odalarını Kendiniz Kurabilirsiniz

Online okey oyununda taş dizme, taş dağıtma gibi adımlar yoktur. Bunlar program tarafından yürütülür. Uygulama oldukça pratiktir. Gerçek oyunda oyun salonunu ayarlamak ve insanları bir araya toplamak oldukça zaman alıcı bir şeydir; ancak online oyunda böyle bir derdiniz yoktur.

Okey odaları sizin tarafınızdan açılabilir veya başkasının açtığı bir odaya dahil olabilirsiniz. Göstergeli, renkli, çifte gitmek veya teke gitmek tarzı kuralları okey odası açtığınızda siz belirlersiniz. Siteye üye olduğunuzda, ilk üye olduğunuz andan başlayarak istatistikleriniz hep tutulur.

Yenilgi ve galibiyet istatistikleriniz tutulur, aldığınız puanlar kayıt altına alınır. Böylelikle temel seviyeden usta seviyeye ilerlemenizi görmüş olursunuz. Site misafir girişlerine de izin vermiştir, oyuna ilk başta misafir kullanıcı olarak başlarsınız, eğer online okey oynamayı severseniz, kullanıcı adı oluşturur ve üyelik dahilinde oynamaya devam edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir