İsot Tadında Haberler

Haber ve eğlence kanalı olan www.urfanews.com, Urfa Haber olarak faaliyetlerini sürdüren bir yapıya sahiptir. Urfa News internet sitesi üstünden, başta Urfa merkezi olmak üzere, tüm dünyaya yayın yapan bir haber merkezidir. Gündeme dair ne varsa, rahatlıkla buluna bilecek adrestir.

Dünyanın ve Türkiye’nin Gündemi

Dünya ve Türkiye gündeminde oluşan anlık gelişmeleri, sitemizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Siyasetin nabzı, Urfa News de tutulur! Ülke ve dünya siyasetindeki en yeni gelişmeleri, sizler için hazırladık. Urfa ve dünya asayiş haberlerinin yegane kaynağı, bu adrestir.

İnsan, eğitime muhtaç bir yapıda yaratılmıştır. Ana gayemiz, insana eğitim kazandırmaktır. Eğitime dair haberler, site içerisinde bulunabilecek haberler arasındadır. Teknik gelişmelerin yer aldığı, teknoloji bölümü de sizler için özel olarak derlenmiş bir bölümdür. Şanlıurfa merkezli, tüm bölgeyi kapsayan bir özellikli site tasarladık.

Urfa Şehrinin Dünyaya Açılan Penceresi

 Ekonomi, haber ve gelişmeler anlamında, insanın yaşamını etkileyen bir unsur olması hasebiyle önemlidir. İnsan yaşamının en temel taşı olan ekonomiye dair bulunmasını arzuladığınız her şey, ekonomi sekmesinde yer alıyor.

Çiftçinin, Harran ovasında yaşadığı zorluklardan, ülkenin tarım politikasında düzelmesi gereken sorunlarına kadar, hemen her açıdan ekonomi haberleri ile sizleri buluşturmayı amaç edindik. İş dünyasındaki anlık gelişmelerin yanında, altın ve döviz fiyatlarının en son halini sizlerin bilgisine sunuyoruz. Günümüz bir gerçeği olan kripto para birimlerine dair de haberlerimiz, bu sekme içeriğinde yer buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir