Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Kadınlar için güzel görünmek oldukça önemlidir. Bu anlamda meme dikleştirme işlemi ile daha güzel bir görünüme kavuşmak mümkün olmaktadır. Göğüs bölgelerinde bulunan fazla yağların alınması, dokuların sıkılaştırılması ve göğüs uçlarının yeniden şekillendirilmesi işlemine meme dikleştirme ameliyatı denilmektedir.

Ortalama 3 saat gibi bir süre içerisinde ameliyat tamamlanmaktadır. Bizi tercih eden herkes çok daha güzel bir görünüme kavuşabilmektedir. Merkezimizde vaser liposuction işlemi de yapılmaktadır. Estetik cerhahi uzmanı olarak fazla kilo sorunu olanların yardımcısı oluyoruz. Çok küçük bir cerrahi operasyondur ve kısa sürede tamamlanmaktadır. Bizi tercih ederek her türlü estetik işlemi yaptırabilirsiniz. Çok uygun fiyat olanakları ve başarılı operasyonlarla sizlerin daha güzel görünmesini sağlıyoruz.

Meme dikleştirme işlemi sonrası bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Ani hareketler, ağır kaldırma, yere uzanma gibi hareketleri kesinlikle yapmamalısınız. İlk kontrol öncesinde duş alınmaması da önemlidir. Operasyon sonrası sigara içilmemesi yine önerilerimiz arasındadır. Yara ve dikiş bölgelerine uygun krem ve ilaçlar düzenli olarak sürülmelidir. İlk 6 hafta sonunda denize ve 8. Haftadan sonra da havuza girilmesinde bir sakınca yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir