Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmeti

 Yol yardım hizmeti, araç sahiplerinin ummadıkları bir anda ve zamanda ihtiyaç duyabilecekleri bir hizmettir. Farklı birçok sebebe bağlı olarak araçlar yolda kalabilir, bazen yardım bazen de oto çekici hizmeti gerekebilir. İstanbul’da, aracınız yolda kaldıysa endişelenmenize gerek yok. Çünkü araç yol yardım hizmeti veren şirketimiz, ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle her zaman yanınızdadır. 

   Araçların yolda kalma sebepleri çok çeşitli olabilir. Yakıt bitmesi, akü bitmesi gibi sebepler en sık yolda kalma sebepleri olduğu gibi, lastik hasarı ya da daha farklı sebeplerden kaynaklı olarak da yolda kalınabilir. Sebebi ne olursa olsun aracın bir an önce kurtulabilmesi için profesyonel yardım şarttır. Şirketimiz, yol yardım faaliyetleri konusunda kullanıcılara her konuda destek vermektedir. Aracın net durumu ve konumu bildirildiğinde, en yakın bölgedeki ekipler olay yerine giderek gerekeni yapmaktadır. Sebebine göre gerekirse yol yardım hizmetleri, gerekirse oto çekici hizmetleri uygulanmaktadır. 

   Yolda kalan araçlara, özel olarak donatılmış araç ve ekipmanlarımızla müdahale sağlanır, gerekli durumlarda araçların nakli yapılır. Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için bizi aramanız ve konumunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir