Şirketler İçin Filo Hizmetleri

Araç kiralama firması olarak kurumsal araç kira hizmetleri ile şirketleri ekonomik olarak zor durumda bırakmadan ara filosu kiralıyoruz.  İhtiyaçlarınıza yönelik olarak ekonomik segment araçları kurumsal kiralama hizmeti ile şirketlere kiralıyoruz.

Filo kiramala hizmetlerini çok ekonomik fiyatlara alabilir, şirket çalışanlarının konforlu araçlar ile seyahat etmesine imkan sağlayabilirsiniz. Son model tasarruflu araç filolarımız ile hem finansal anlamda avantaj elde edebilirsiniz hem de yakıt tasarrufu ile şirketinize katkıda bulunabilirsiniz.

Kurumsal kiralama hizmeti veren araç kiralama firması olarak ihtiyacınız kadar aracı ekonomik kiralama bedelleri ile kiralayabilir, araç bakımı, servis işlemleri için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sigorta ve kasko işlemleri için zaman ayırmak zorunda kalmıyorsunuz.

Kısa ve Uzun Vadeli Kiralama Hizmetleri

Sizlere kısa vadeli ve yıllık araç kiralama hizmeti veriyor, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kiralama süresine göre fiyat politikamız ile sizlere avantaj sağlama imkanı sunuyoruz. Kısa vade ve uzun vade fiyat politikası ile sizlerin finansal anlamda avantaj sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Fiyat listemize göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlara yüksek segment konforlu araçlar kiralayarak konforun ve yeniliğin keyfini çıkarıyorsunuz. Yeni nesil son model araçlarımız ile sizlere keyifli yolculuk imkanı sağlıyoruz.

Araç kiralama işleminde size sunulan avantajlar arasında ikame araç hizmeti, sizin adınıza araç servis bakımının yapılması, lastik değişiminin yapılması, araç yağ değişiminin yapılması hizmetleri de yer alıyor. Çok ekonomik fiyatlara yıllık araç kiralama hizmeti alabilir ve ekonomik açıdan tasarruf edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir