Size Özel Dijital Çözümler

Günümüzdeki durumu göz önüne alırsak, akıllı tahta fiyatları, Eio şirketi tarafından müşterileri için daha uygun bir seviyeye getiriliyor. Eğitimde akıllı tahtaya geçiş yapılmasıyla pazar payını arttıran bu ürün kullanıcıya birçok kolaylık sağlıyor. Okullardaki tebeşirli tahtalar ve beyaz tahtalar yerlerini akıllı tahtalara bırakıyor. 

İnternet bağlantısıyla birlikte sunumlarda, derslerde, bireysel çalışmalarda iş yükünü hafifletme konusunda oldukça başarılı olan ürün, kullanıcının yüzünü, onun değerli zamanından tasarruf ettirerek güldürüyor. Tahta üzerinde yapılan araştırmanın tüm detaylarını kaydetmek ve başka platformlardan ulaşmak oldukça kolay oluyor. 

Özellikle eğitim kurumlarında, tahtaya yazılan her şeyin bir kopyasını internet üzerinden dağıtılabilmesi, dinleyicinin dikkatini aralıksız yazmaktan alıyor. Böylece anlatılan konunun derinliklerine dair düşünebilmesine olanak sağlanıyor. Anlamadığı yeri anında fark etmesiyle dinleyici tüm sorularını aynı an içerisinde oluşturup eğiticiye sorabiliyor. 

Duvardaki Televizyon 

Günlük hayatımızda birçok yerde gördüğümüz videowall, birden çok ekranın birbirinin etrafına dizilip çok daha büyük bir ekran oluşturmasıdır ve birçok şirket videowall kiralama yoluyla bu aracın faydalarından düzenli olarak yararlanır. Çok yüksek çözünürlüğe rahatça ulaşabilmesi onu ayrıcalıklı kılan özelliğidir. 

Havaalanlarında, medya şirketlerinde, milyonlarca insana hizmet veren çok büyük binalarda işlevselliğiyle öne çıkan bu ürün, yüksek görüntü kalitesiyle yaratıcı ortamlar yaratmayı başarıyor. Sanatçıların ve iç mimarların dokunuşlarıyla harika ortamlar hazırlayabiliyor. 

Reklam vermek, içerik yönetimi, konferans, parti, konser gibi çeşitli kullanım alanları da bulunmaktadır. Kapalı alanlarda kullanıldığı gibi açık alanlarda kullanıma elverişli olan ekranlar akıllı tahtalar gibi yükselen bir trend izlemektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir